% 25 KVK İndirim Kodu

Kod Süresiz
KVK'dan online alışverişte seçili Apple, Samsung, Oppo, Vivo marka akıllı...Daha Fazla

KVK’dan online alışverişte seçili Apple, Samsung, Oppo, Vivo marka akıllı telefonlarda %25’e varan indirim! TQ6DwTZc

Hemen indirim kodunu alın, ZUBİZU ayrıcalığı ve KVK güvencesiyle telefonunuzu yenileyin!

https://www.kvk.com/Product?Campaign=541&csrt=4588054137367804384

Kampanya Koşulları:

kvk.com sitesi üzerinden ürün ve hizmet alımlarında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya kodunun kvk.com sitesinde yer alan “indirimkodu” alanına yazılması gerekmektedir. Kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir, en fazla iki ürün alımı yapabilir ve en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. Kampanya sitede bulunan diğer kampanyalarla ve başka kurumlarla yapılan kampanyalarla birleştirilemez. ZUBİZU ve KVK kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 30/07/2021 Wsss2U0K Daha Az

999he4Yz Kodu Aç 
100% Başarılı

KVK 1993 yılında Çukurova Holding ve MV Holding ortaklığında kurulmuş, şu anda MV holding yönetiminde devam etmektedir. 1994 yılından bu yana mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet gösteren KVK, Türkiye’nin en güçlü distribütörüdür. Samsung, Apple, Huawei,General Mobile, LG, Sony, Vestel, Casper, Reeder, Alcatel, Zte, Fluo, HP, Asus gibi güçlü markalarla işbirliği yapan KVK, 25 yılda 30 milyona yakın cep telefonu, milyonlarca adet SIM kart ve milyarlarca dakikalık kontör kartı ve operatör ürünleri satışı gerçekleştirmiştir. Ana iş kolu cep telefonu distribütörlüğü olan, kullanıcılara operatör ürünleri ve satış sonrası hizmet de sunan KVK Türkiye’de 1500 noktada yer almaktadır. 1997 yılında Satış Sonrası Hizmetler alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Satış Sonrası Hizmetler, Haziran 2007 itibariyle KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. adı altında ayrı bir şirket olarak kurulmuştur. Genel Müdürlüğü Kartal’da bulunmaktadır ve halen Türkiye genelinde 13 adet Teknik Servis Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. KVK Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş.’ ye bağlı Türkiye genelinde 7 Bölge Satış Müdürlüğü bulunmaktadır.

Soğanlık Yeni Mah. D-100 Kuzey Yanyol Caddesi Kanat Sanayi Sitesi No: 32-2/1 Kartal / İSTANBUL

KVK Teknik Servis 0 850 222 1 585
[email protected]


🟩 KVK indirim kodu Haziran 2022
🏷️ KVK indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi KVK indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 KVK kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
KVK promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.