Nescafe NE’APP Davet Kodu ile 250 N’PUAN Kazan!

Kod Süresiz
Nescafe Ne'app uygulaması davet kodu 1HTAJRGYCA ile 250 N'puan kazan!...Daha Fazla

Nescafe Ne’app uygulaması davet kodu 1HTAJRGYCA ile 250 N’puan kazan!

Sen de NE’APP indirip fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsin! 😉 https://nescafe3in1loyaltyapp.page.link/r3uEq9wpfJfq6pmp8

Arkadaşını Davet Et
NE’APP uygulamasına arkadaşlarını davet ederek 250 N’PUAN kazanmak ister misin? İşte yapman gerekenler:
• Davet linki oluşturarak veya davet kodunu kopyalarak arkadaşlarınla paylaş
• Arkadaşın davet kodunu kullanarak üyelik işlemini tamamladığında 250 N’PUAN cüzdanına yüklenecek
• Davet kodunu kullanan arkadaşın 250 N’PUAN’ınını anında kullanmaya başlayabilecek
Davet kodunu dilediğin sayıda arkadaşınla
paylaşabilirsin fakat yalnızca 10 arkadaşın senin davet kodunu kullanarak üye olabilir.
Arkadaşını Davet Et sayfasının en altında kalan davet hakkını öğrenebilirsin.

Daha Az

TAJRGYCA Kodu Aç 
20% Başarılı

Nescafe NeApp 10 N’Puan Kodu

Kod Süresiz
Gel, Gel, Gel! ☺️ NE’APP’te “FIRSAT10” kodunu gir, kazandığın 10...Daha Fazla

Gel, Gel, Gel! ☺️ NE’APP’te “FIRSAT10” kodunu gir, kazandığın 10 N’PUAN’la fırsatları yakala!Çekiliş Deyince de Sen! 🫵 😉

Kazanmak deyince de sen! Hemen Nescafé 3ü1 Arada paketlerinden çıkan kodlarla NE’APP’e gel!

Daha Az

FIRSAT10 Kodu Aç 
17% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

80/50TL Getir Yemek Nisan İndirim Kodu

Kod Süresiz
Getir Yemek’te 80₺’ye 50₺ indirim kodu GETİRYEMEK 50 tl indirim... Detayını Gör
NDROMSUZ Kodu Aç 
90% Başarılı

50TL Yemeksepeti Sepette Kupon Kodu: Kampanyalı Restoranlarda Geçerli

Kod Süresiz
Bayram boyunca yemek işini düşünmene gerek yok. Sepette50 koduyla favori... Detayını Gör
EPETTE50 Kodu Aç 
14% Başarılı

Hepsiburada ETİ Ürünlerinde 200TL’ye % 20 Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da ETİ Markalı Ürünlerde 200 TL Üzerine Sepette %20 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

105TL’ye 75TL GetirYemek İndirim Kodu [30 Nisan’a Kadar]

Kod Süresiz
Getir Yemek 105/75₺ indirim kodu 105₺'lik sepet için 30₺ ödeyin.... Detayını Gör
TIYSAN75 Kodu Aç 
29% Başarılı

100TL Yemeksepeti Mastercard Çarşamba İndirimi [Masterpass’e Kayıtlı Banka Kartı ile 400TL’ye 100TL]

Fırsat 1 ay kaldı
Mastercard® banka kartını kaydet, Yemeksepeti’nde geçerli 100 TL indirim kazan!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

NE’APP Uygulamasını İndir, Fırsatları Keşfet, Kazanmaya Başla!
Türkiye’nin en sevilen kahve markası NESCAFÉ’den binlerce ödül kazanabileceğin NE’APP uygulamasını şimdi indir, hemen kampanyaları keşfetmeye başla! Tüm NESCAFÉ 3ü1 Arada paketlerinden çıkan şifreler kazandırıyor! Sen de kazanmak istersen seni NE’APP’e bekliyoruz!
Peki nasıl kazanacaksın?
Tek yapman gereken, tüm NESCAFÉ 3ü1 Arada paketlerinden çıkan kodları NE’APP’e girerek N’PUAN’lar biriktirmek ve biriktirdiğin puanlarla hediyeleri kazanmak! Tekli ürünlerde paketin içindeki, çoklu ürünlerde ise poşetin içindeki 10 haneli kodları NE’APP uygulamasındaki “Kod Gir” alanına girerek N’PUAN’ları biriktir! Hediyeni almak için uygulamanın en yakın NE’APP noktası özelliğini kullan, sana en yakın bakkaldan hediyeni al!
Üstelik NE’APP’te artık birbirinden farklı promosyon kampanyaları da var! İster sosyal medya hesaplarımızdan ister uygulamadan kampanyaları takip et, promosyonları kaçırma! Büyüklü küçüklü birçok ödül kazanma şansı NE’APP’te her zaman seni bekliyor!
Nescafé 3ü1 Arada’nın en büyük kampanyası Ulusal Kampanya da her yıl NE’APP’te, sen de NE’APP indirip üye olarak ulusal promosyon kampanyasına katılarak sürpriz hediyeleri kazanabilirsin.
Hadi, hemen indir, uygulamaya ücretsiz üye ol, hediyeleri kazanmaya başla!

NESCAFÉ’nin Ortaya Çıkış Hikayesi
1929 Büyük Bunalımı döneminde Brezilya hükümetinin isteğiyle depolarda biriken kahve stoklarının yeniden ekonomiye kazandırılması için çalışmaya başlayan Nestlé, 8 yıl süren araştırmalar sonucunda ortaya çıkardığı çözünebilir kahveyi ilk olarak 1938 yılında piyasaya sundu.

1938 yılında Nestlé uzmanlarından Dr. Max Morgenthaler tarafından geliştirilen üretim süreci sonucunda tamamen doğal, kaliteli ve saf çözünebilir kahve elde edildi. Bu süreçte ağaçta yetişen kahve meyvesi toplanmasından itibaren çekirdeklerde kurutma, kavurma, öğütme, pişirme ve pişirilen kahvenin kurutulması aşamalarından geçiyor ve bu aşamalarda kahve sadece su ile temas ediyor.

Ardından NESCAFÉ markası kuruldu ve kahvenin dünyaya yayılmasında tarihi bir rol oynamaya başladı.

 nescafe_banner_timeline-new

Çözünebilir Kahvenin Mucidi NESCAFÉ
HomeKahve çekirdekleri, kahve bitkisinin meyvesinde olan çekirdeklerdir. Türkiye’den çok uzak bölgelerde, ekvatoral iklimde yetişen bu meyve bizler için çok tanıdık değildir, o yüzden kimi zaman kahvenin bir meyve olduğunu unuturuz. Oysa her bitki, her meyve gibi kahvenin de sürdürülebilirliği çok önemlidir. İyi tarım uygulamaları yaygınlaştırılmaması, kahve bitkisinin 2080 yılında yok olması tehlikesi anlamına geliyor. Dünyanın en yaygın içeceklerinden biri olması sebebiyle de kahvenin sürdürülebilirliği aslında tüm dünya için çok önemli bir gündem.

NESCAFÉ bu alanda da öncü rol üstlenerek NESCAFÉ Proje’sini hayata geçiriyor ve daha şimdiden her 2 NESCAFÉ fincanından birini sürdürülebilir kahve tarımından elde ediyor. Gelecek nesillerin de kahve keyfini yaşamasını mümkün kılmak için kahvenin sürdürülebilirliği özelinde kahveyi saygıyla üretiyor.

Kahvenin üretildiği ekvatoral bölgelerde “İnsana Saygı, Topluma Saygı, Gezegene Saygı” kapsamında:

o Maddi olarak çiftçileri destekliyor,

o Ziraat mühendisleri ile 600.00 çiftçiye eğitim veriyor,

o 220 milyon yeni kahve fidesi dikimi yapıyor,

o Kahve posalarını yakıt olarak kullanıyor,

o Bütün bu etkinliklerle yarattığımız değer zinciriyle 1 milyon kişiye dokunuyoruz.

Dünyanın zirvesinde
Bu fotoğraf 1953 yılında Edmund Hillary, Tenzing Norgay ve NESCAFÉ’nin Everest Dağı’ndaki rekor kıran keşif gezisi sırasında çekildi.

mib 1

Aya giden ilk kahve
1969’da NESCAFÉ, öncü Apollo 11 görevinde Neil Armstrong, Buzz Aldrin ve Michael Collins ekibine katıldı. Aya inen ilk kahve.

text 2

Fincanda Ne Var?
Fincanda 600 Bin Çiftçiye Eğitim Var!
Fincanda 180 Milyon Kahve Ağacı Ekimi Var!
Fincanda Sadece Suyla Üretilen Doğal, %100 Kahve Çekirdekleri Var!
NESCAFÉ ve TEV İş Birliğiyle Uzaktan Eğitimde Uzakları Yakın Eden Destek Var

NESCAFÉ, dünya genelinde bilinen ve sevilen bir kahve markasıdır. Marka, kahve ürünleri ve içecekleri konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Tarihçe:
NESCAFÉ’nin kökeni, 1930’lara kadar gitmektedir. İlk olarak İsviçreli girişimci Henri Nestlé ve öğrencisi Max Morgenthaler tarafından, kahveyi çözülebilir hale getirme arayışları sonucunda NESCAFÉ markası ortaya çıktı. Bu, kahveyi pratik bir şekilde hazırlamak isteyen tüketicilere yönelik bir yenilikti.

Ürün Çeşitleri:
NESCAFÉ, çeşitli kahve ürünleri sunmaktadır. Bunlar arasında instant kahveler, öğütülmüş kahveler, çeşitli aromalı kahveler, kahve kapsülleri ve spesifik içecek karışımları bulunmaktadır. Her bir ürün, farklı tatlara ve tercihlere hitap etmek üzere tasarlanmıştır.

Çözünebilir Kahve Teknolojisi:
NESCAFÉ, özellikle çözünebilir kahve teknolojisi konusunda öncüdür. İlk başlarda kahvenin çözünebilir hale getirilmesi, kahveyi hızlı ve pratik bir şekilde hazırlamayı mümkün kılmıştır. Bu özellik, tüketicilere kahve keyfini kolaylıkla yaşama imkanı tanımıştır.

Dünya Çapında Popülerlik:
NESCAFÉ, dünya genelinde büyük bir popülerliğe sahiptir. Farklı kültürlerde ve ülkelerde farklı türde kahve içme alışkanlıklarına uygun ürünler sunmaktadır. Nescafé’nin kafein içeren ve içermeyen, sıcak ve soğuk içecek seçenekleri bulunmaktadır.

Sürdürülebilirlik ve Toplumsal Sorumluluk:
NESCAFÉ, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk konularında da çalışmalar yapmaktadır. Kahve üretim sürecinde çiftçilerle işbirliği yaparak sürdürülebilir tarım uygulamalarını desteklemekte ve çeşitli sosyal projelere katkıda bulunmaktadır.

NESCAFÉ, yıllar içinde kahve sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmiş ve geniş bir tüketici kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Marka, kahve tutkunlarına geniş bir ürün yelpazesi sunarak farklı damak zevklerine hitap etmeye çalışmaktadır.

Nescafe Çekilişi

İç Bi' Nescafé Hediyeleri Yakala

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde şifreli Nescafé 3ü1 Arada Extra, Nescafé 3ü1 Arada Original, Nescafé 2si1 Arada, Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 3ü1 Arada Fındık, Nescafé 3ü1 Arada Milky Ice, Nescafé 3ü1 Arada Milky Ice Choco, Nescafé 3ü1 Arada Black Roast , Nescafé Latte, Nescafé Mocha, Nescafé 3ü1 Arada Karamel, Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk, Nescafé Cappuccino, Nescafe Vanilya Latte, 10’lu Paket Nescafé 3ü1 Arada Original/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü/Nescafé 3ü1 Arada Extra/Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü/Nescafé 2si1 Arada, 15’li Paket Nescafe 3ü1 Arada Orijinal/ Nescafé 2si1 Arada/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, 20’li Paket Nescafé 2si1 Arada/Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü ürünlerinin(Nestle Professional markalı ürünler kampanyaya dahil değildir.) herhangi birini satın alarak ürün ambalajı içerisindeki şifreyi (10’lu, 15’li ve 20’li paket ürünlerinde paketin içerisinde 1 adet şifre yer alacak olup bu şifre ürün bazında 10, 15 veya 20 çekiliş hakkı kazandıracaktır) ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 7574 nolu kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj gönderenlere veya www.nescafe.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki veya Nescafé 3ü1 Arada NE’APP mobil uygulamasındaki (ücretsiz) katılım formunu şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir.

4 dönem boyunca her dönem 1 kişi BMW 118i Sport Line 2023 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış bedeli(“TEPSB”)₺1.307.400-), 5 kişi Peugeut Django 125ABS 2022 model motosiklet(TEPSB₺87.900-), 25 kişi Apple iPhone 14 128 GB Cep Telefonu(TEPSB₺32.999-), 25 kişi ₺10.000- değerinde Param Hediye Kart, 25 kişi Apple Airpods 3.Nesil(TEPSB ₺3.999-) ve ayrıca 1.Dönem çekilişinde 25 kişi Apple Watch 8 41mm(TEPSB ₺9.299-), 2.Dönem çekilişinde 25 kişi PlayStation 5 CD + Dijital Versiyon(TEPSB ₺21.499-), 3.Dönem çekilişinde 25 kişi Oculus Quest 2 128 GB Gözlük (TEPSB ₺15.999-), 4.Dönem çekilişinde 25 kişi Apple iPad 64 Gb Wifi (TEPSB ₺11.299-) ikramiyesi kazanacaktır. Param Hediye Kartlar 31.07.2024 tarihine kadar Türkiye genelindeki mağazalarda (Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, telekomünikasyon cihazları ve telefon alımları, TL/dakika yüklemeleri, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişleri, şans oyunları ve kuyumcu alışverişleri ile döviz alım satımı yapan mağazalarda geçerli değildir. Talihlilerin söz konusu kartlara yüklenen bakiyelerini nakde çeviremeyeceklerdir. ATM’lerden nakit olarak çekemeyeceklerdir ve bir başka banka hesabına transfer edemeyeceklerdir) geçerlidir.

NE’APP

Neapp Nasıl Çalışır Desktop Görseli

NE’APP Uygulamasını indir, anında çekilişsiz hediyeleri yakala!
Nescafé 3ü1 Arada NE’APP
Gönderdiğin her şifre Nescafé 3ü1 Arada NE’APP’te N’PUAN’a dönüşüyor. Nescafé 3ü1 Arada NE’APP mobil uygulamasını indir, websitesinden şifre gönderdiğin aynı bilgiler ile uygulamaya kayıt ol, kazandığın N’PUAN’larla anında çekilişsiz hediyeleri yakala. Ayrıca Nescafé 3ü1 Arada NE’APP mobil uygulamasındaki formu eksiksiz doldur, çekiliş hakkı kazan.

NE'APP kazanıyoruz!

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.
Nurol Plaza A Blok Kat: 6 Büyükdere Caddesi No: 255 Maslak / Sarıyer 34398 İstanbul Türkiye

Türkiye
Tel: 0 212 329 60 00
Faks: 0 212 329 60 41

Tüketici Hizmetleri
Tel: 0800 211 02 18
Tel: 444 31 60
E-mail: tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com


🟩 Nescafé indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Nescafé indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Nescafé indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Nescafé kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Nescafé promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.