% 10 Selfit İndirim Kodu

Kod Süresiz
Selfit indirim kuponu kodu tüm ürünlerde %10 indirim avantajı sağlar....Daha Fazla

Selfit indirim kuponu kodu tüm ürünlerde %10 indirim avantajı sağlar.

Kuponun son kullanım tarihi: 31 Ağustos 2021 Daha Az

fitkupon Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Selfit İndirim Kuponu – İlk Alışverişe Özel

Fırsat Süresiz
Selfit indirim kuponu ile üye olduğunuzda İlk alışverişinize özel %10...Daha Fazla

Selfit indirim kuponu ile üye olduğunuzda İlk alışverişinize özel %10 indirim sağlar! İlk alışverişinize özel %10 indirim ödeme alanında gerçekleşecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

10₺ Selfit İndirim Kodu – Vodafone

Kod Süresiz
10₺ Selfit indirim kuponu kodu Kuponla.com'a özeldir. Tükenirse Vodafone Yanımda...Daha Fazla

10₺ Selfit indirim kuponu kodu Kuponla.com‘a özeldir. Tükenirse Vodafone Yanımda uygulamasından alabilirsiniz.

Selfit Gıda Takviyeleri’nde Ek 10 TL İndirim! VF0R7RD VF0RJHQ VF0RPBY VF0RQBU VF0S064 VF0S56H VF0SCIW VF0SDNA VF0SFQY VF0SG56 VF0SO32 VF0SUGN VF0SUUH VF0SXCD VF0T448 VF0T6PG VF0T6UY VF0T8UL VF0T8UL VF0TF0A VF0TOU2 VF0U2EB VF0U5EZ VF0U5TT

  • Kampanya 15.07.2021 tarihine kadar tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için FIRSATI KULLAN butonuna basarak aldığınız kodu ödeme alanında kullanmanız gerekir.
  • Kampanya diğer kampanya ve promosyonlarla birleştirilemez.
  • Bir kişi ayrı siparişlerde olmak üzere birden fazla kod kullanabilir.

Daha Az

VF0R5NF Kodu Aç 
100% Başarılı

Eczacıbaşı Selfit Collagen & Hyaluronic Acid Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Selfit kolajen, vitamin sağlık gıda takviyeleri Trendyol'da! Selfit Collagen &...Daha Fazla

Selfit kolajen, vitamin sağlık gıda takviyeleri Trendyol’da!

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid 30 Tablet Tip 1 Balık Kolajeni 2000 Dalton boyutundadır. İçindekiler AKTİF BİLEŞEN 1 TABLETTE • Hidrolize kolajen 750 mg • Hiyaluronik asit 150 mg • Resveratrol (%80’lik) 50 mg • Nar çekirdeği yağı 20 mg Ambalaj: 30 tablet Kolajen Nedir? İnsan vücudunu oluşturan tüm doku ve organların yapı taşları proteinlerden oluşur. Bu yapısal proteinler arasında vücudumuzda en çok bulunan kolajen olarak adlandırılan proteindir. Kolajenin temel görevleri arasında bağ dokusunu güçlendirmek ve desteklemek böylece vücut bütünlüğünü korumak yer alır. Kolajen sadece ciltte değil aynı zamanda kas, kemik ve tendonlarda da yer almaktadır. Kolajen Eksikliği Ne Zaman Görülür? Yaşlanmayla beraber vücutta kolajen üretimi azalır. Azalan kolajen üretimi, ciltte kırışıklıkların ve sarkmaların oluşmasına sebebiyet verir. Yaşlanmanın dışında yaşam tarzı faktörleri de kolajen üretiminin azalmasına sebep olur. Bu faktörler arasında aşağıdaki nedenler bulunur: – Sigara tüketimi ( Sigara tüketimi kolajen üretimini azaltır. ) – Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak ( UV ışınları kolajen üretimini azaltır. ) – Fazla şeker ve rafine edilmiş karbonhidrat tüketimi ( Şeker kolajenin kendini onarma yeteneğine müdahale eder. ) – Sağlıksız beslenme – Hava kirliliği – Yetersiz uyku – Hareketsizlik – Genetik faktörler – Bazı otoimmün hastalıklar Uyarılar : İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

Little Caesars Kasım Pizza İndirimleri

Fırsat Süresiz
Kasım İndirimleri Little Caesars’da! Eve Siparişlerde Müthiş Fırsatlar, Hemen Şimdi... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Yemeksepeti’nde 150TL Worldpuan [250/30TL]

Fırsat 3 hafta kaldı
World Mobil’e özel Yemeksepeti web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

40TL Yemeksepeti Market Kasım İndirim Kodu

Kod Süresiz
Yemeksepeti Market kasım özel 40₺ indirim kodu. Herkes hazırsa haftanın... Detayını Gör
KASIM40 Kodu Aç 
29% Başarılı

50TL GetirYemek Sana Özel İndirim Kodu

Kod Süresiz
50 TL İndiriminiz GetirYemek'ten! GetirYemek'ten hafta sonuna ve size özel... Detayını Gör
ZLEDIK50 Kodu Aç 
10% Başarılı

Little Caesars 2 Orta Boy Pizza 220 TL İndirimi

Fırsat Süresiz
Little Caesars 2 Orta Boy Pizza 220 TL'den başlayan fiyatlarla!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Tüketicilerin değişen yaşam beklentileri ile sağlıklı yaşam, beslenme ve formunu koruma ihtiyaçlarını online satış kanalları üzerinden hızlı ve kolay şekilde ulaşmaları için sunulan Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın yeni sağlıklı yaşam markası Selfit ailesinin portföyünde, temel gıda takviyeleri ve sağlıklı atıştırmalıklar bulunmaktadır.

Markanın tüm ürün ve içerikleri, düzenli olarak akredite laboratuvarların kontrolünden geçiyor. 2021 sonuna kadar sağlıklı yaşamı destekleyen yeni kategori ve ürünler portföye eklenecek olup mevcut Selfit ailesine, hep birlikte biraz daha yakından bakalım;

Gıda Takviyeleri;

Selfit Collagen & Hyaluronic Acid
Selfit Collagen & Hyaluronic Acid, 750 mg tip 1 kollajen ve 150 mg hiyaluronik aside ek olarak 50 mg resveratrol ve 20 mg nar çekirdeği içeren formülü ile cildinize destek sunar. Koruyucu, tatlandırıcı, ve renklendirici içermeyen Selfit Collagen & Hyaluronic Acid’i günde 1 tablet, yemeklerden sonra kullanabilirsiniz.

Selfit Biotin 2000 mcg 
Biotin, saç ve cilt sağlığının korunmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Selfit Biotin, 2000 mcg veya 5000 mcg biotin içeren iki ayrı formu sayesinde normal saçın ve normal cildin korunmasına destek olurken; normal enerji oluşum metabolizmasına da katkıda bulunur. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.

Selfit Vitamin B12 1000 mcg
Metilkobalamin formundaki Selfit Vitamin B12; yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken hücre bölünmesinde de görev alır. Koruyucu ve renklendirici içermeyen, dil altı tablet formundaki Selfit Vitamin B12’yi güvenle kullanabilirsiniz. Günde 1 dil altı tabletin, yemeklerden sonra alınması önerilir.

Selfit Magnesium Citrate 200 mg & Vitamin D 
Hücre bölünmesinde görev alan magnezyum minerali, aynı zamanda normal enerji oluşum metabolizmasına da katkıda bulunur. Selfit Magnesium Citrate, içeriğindeki 2,5 mcg D vitamini ile güçlendirilmiş formülasyonu sayesinde kas fonksiyonuna, normal kemiklerin korunmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkı sağlıyor. Yetişkinlerin günde 1 defa 1 tablet kullanması tavsiye edilen Selfit Magnesium Citrate 200 mg & Vitamin D, koruyucu, tatlandırıcı ve renklendirici içermez.

Selfit Korean Ginseng Complex (Panax Ginseng) 
Eski zamanlardan bu yana bitkilerin kralı, cennet kökü ve dünya harikası olarak adlandırılan Ginseng, yüzyıllardır geleneksel Çin kültüründe yer almıştır.(1) Panax ginseng Asya’da yetiştirilen belki de en ünlü bitkilerden biridir. Eski Hint metinlerinde ginsengin geleneksel olarak farklı amaçlara yönelik kullanılan bir bitki olduğu söylenir. Yüzyıllar önce Koreliler ginseng yapraklarının ay ışığı parıltısı saçtığına inanırlardı. Selfit Korean Ginseng Complex, içeriğindeki Panax Ginseng ile uzakdoğunun en çok kullanılan bitkilerinden birini kullanıcılarıyla buluşturuyor. 100 mg panax ginseng ekstraktı, 60 mg ginkgo biloba ekstraktı ve 181,4 mg L-arjininle güçlendirilmiş formülasyona sahip Selfit Korean Ginseng Complex; koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez ve bitkisel kapsüllerden oluşur.

Selfit Omega 3 650 mg
Selfit Omega 3, 1000 mg balık yağından elde edilen, trigliserid formda 650 mg Omega 3 içerir. 360 mg EPA ve 240 mg DHA içeren Selfit Omega 3 650 mg kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. (Faydalı etki günde 250 mg EPA ve DHA alındığında sağlanır.) Norveç menşeili Selfit Omega 3 650 mg; koruyucu, tatlandırıcı ve renklendirici içermez. Günde 1 yumuşak kapsülün yemeklerden sonra alınması önerilir.

Selfit Vitamin C 1000mg 
Size ve ailenize bağışıklık için güçlü bir birliktelik sunan Selfit Vitamin C, 1000 mg C vitamini içeren formülü sayesinde yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Koruyucu içermeyen Selfit Vitamin C, tatlandırıcı olarak ise bitkisel bir çözüm olan steyva içerir. 20 efervesan tabletten oluşan ürünü, 1 bardak (200 ml) suda eriterek tüketebilirsiniz.

Sağlıklı Atıştımalık Selfitbar’lar 3 kategoride tüketici ile buluşuyor; meyveli, düşük şekerli ve kolajen içeriği ile oluşturulan 8 farklı ürünü incelemek isterseniz,

Selfit Hidrolize Kolajenli ve Kırmızı Meyveli Kuruyemiş Barı
30gr. Selfit Hidrolize Kolajenli ve Kırmızı Meyveli Kuruyemiş Barı’nda 2500mg. Hidrolize Kolajen peptitleri (Lavanta çiçeği) içeren bu özel atıştırmalık içerisinde ek olarak hurma, çiğ badem, yaban mersini, hidrolize kolajen peptitleri, 50mg L-Askorbik asit (Vitamin C) bulunuyor. Ayrıca 100% Doğal, Katkısız,Glutensiz ve Koruyucu içermiyor. Kalorisi ise, 104kcal.

Selfit Portakal ve Bademli Protein Meyve Barı
Hurma, Çiğ Badem, Chia, Çiğ Ayçekirdeği İçi, Çiğ Kabak Çekirdeği İçi, Portakal, Çiğ Fındık, Kuru Erik, Dut Kurusu, Gün Kurusu, Limon, Himalaya tuzu içeren 40 gr. Selfit Portakal ve Bademli Protein ve Meyve Barı 100% Doğal, Katkısız,Glutensiz ve Koruyucu içermez. Kalorisi ise; 156 kcal.

Selfit Yer Fıstıklı ve Kakaolu Protein Barı 
25gr. olan Selfit Yer Fıstıklı ve Kakaolu Protein Barı, hurma, yer fıstığı, pirinç proteini , çiğ kakao tozu içerir ve  yüksek protein ve life sahiptir. Ayrıca 100% Doğal, Katkısız, Glutensiz ve Koruyucu içermez. Kalorisi ise, 82 kcal.

Selfit Kakao ve Kuruyemişli Protein Barı
40gr. olan Selfit Kakaolu ve Kuruyemişli Protein Barı, yer fıstığı, diyet lifi, inülin (hindiba kökü lifi), ayçekirdeği içi, çiğ badem, kabak çekirdeği içi, çiğ kakao tozu, pirinç proteini, hindistancevizi rendesi, çiya tohumu içerir ve  Yüksek protein ve life sahiptir. Ayrıca ketojenik, 100% Doğal, Katkısız, Glutensiz ve Koruyucu içermez. Kalorisi ise, 160 kcal.

Selfit Hindistan Cevizi ve Bademli Kuruyemiş Barı
40gr. Yer fıstığı, diyet lifi, çiğ badem, ayçekirdeği içi, kabak çekirdeği içi, inülin (hindiba kökü lifi), hindistancevizi rendesi, çiya tohumu içeren Selfit Hindistan Cevizi ve Bademli Kuruyemiş Barı Yüksek life sahiptir. Ayrıca ketojenik, 100% Doğal, Katkısız, Glutensiz ve Koruyucu içermez. Kalorisi ise, 188 kcal.

Selfit Orman Meyveli Kuruyemiş Barı
Hurma, Çiğ Badem, Çiğ Ceviz, Çiğ Fındık, Gojiberry, Likapa, Yaban Mersini, Himalaya tuzu içeren 40gr. Selfit Orman Meyveli Kuruyemiş Barı 100% Doğal, Katkısız,Glutensiz ve Koruyucu içermez. Kalorisi ise; 154 kcal.

Selfit Elmalı ve Tarçınlı Kuruyemiş Barı
Hurma, Elma, Çiğ Badem, Toz Tarçin, Toz Zencefil, Himalaya tuzu içeren 40 gr. Selfit Elmalı ve Tarçınlı Kuruyemiş Barı 100% Doğal, Katkısız,Glutensiz ve Koruyucu içermez. Vegan olan bu ürünün kalorisi ise, 117kcal.

Selfit Kakaolu Kuruyemiş ve Meyve Barı
Hurma, Çiğ Badem, Şekersiz Organik Ham Kakao Tozu, Himalaya tuzu içeren 40 gr. Selfit Kakaolu Kuruyemiş ve Meyve Barı 100% Doğal, Katkısız,Glutensiz ve Koruyucu içermez. Vegan olan bu ürünün kalorisi ise; 152kcal.

Adres: Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Büyükdere Cad. Ali Kaya Sok. No:5 Levent 34394 İstanbul
E-Posta: info@selfit.com.tr


🟩 Selfit indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Selfit indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Selfit indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Selfit kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Selfit promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.